BioBelt – magnetický pás na záda

Biobelt vlnený pás na kříže
Pás na záda z ovčí vlny BioBelt je biomagnetický pás a také pás na kříže a tím kombinuje vlastnosti biomagnetické síly přírody a přírodní ovčí vlny. V případě že máte bolesti zad, svalů nebo břišních oblastí je pro vás BioBelt ten správný produkt. Vyzkoušejte také Herpex - přírodní prevence proti herpesu pro ženy i muže.

BioBelt je vhodný pro dospělé muže a dospělé ženy v každém věku.

Doprava je diskrétní a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Při objednání 2 a více balení získáváte slevu na produkt.

Jaká je cena?

BioBelt – hřejivý ohřevný pás na kříže

BioBelt - léčivá síla přírody proti více nemocem
Naturální pás BioBelt může pomoci jako pás na revmu a proti zánětům svalů také na bolest zad a časté bolesti páteře pro který může pomoci léčivá síla přírody za pár dní a při tom nemá žádné vedlejší účinky a je vyroben z přírodním materiálů jako jsou magnety a vlna. Přírodní biomagnetický pás je léčivý pás na záda proti bolesti páteře a břicha a proto je tento ověřený a také léčivý biomagnetický pás doporučený doktory proti více nemocem:
Revmatické bolesti zad
Bolesti svalů, bolesti páteře a bolesti břicha
Neuritida a problémy s nervy a nervozita
Otoky svalů, šlach a vnitřních orgánů
bolesti zubů
Kašel při bronchitidě
Zlepšení fungování ledvin
Odstranění nepříjemných kamínků v ledvinách
Gynekologické problémy, hubnutí u ženy a bolesti při menstruaci a problémy s prostatou
Problémy s ledvinami
Zánět středního ucha
Přirozeně zlepšená astma
Zánět šlach, kloubů
BioBelt - pás na kříže proti bolesti svalů pro muže a pro ženy

Pás na kříže s názvem BioBelt je určen pro muže a ženy v každém věku.

Pro koho BioBelt není určen na pás:
kardiaci
diabetici
Těhotné ženy, ženy a muži s vážnými zdravotními problémy, na prevenci proti rakovině vyzkoušejte Cancerex


BioBelt - léčivý výhřevný pás na záda


Bioblelt s vlnou a přírodní magnetickou silou zvyšuje vaše prokrvení, čímž se rychlejší přenese kyslík a zrychluje se čas na vaše hojení. Termální efekt vlny zvyšuje teplotu a přírodním způsobem léčí nemocné oblasti v těle, přičemž absorbuje pot a nepotíte se při nošení pásu na kříže a navíc teplota vašich křížů se udržuje na stejné hladině v zimě i v létě co je prospěšné pro pacienty, kteří mají silně bolesti zad, případně mají bolesti svalů nebo jsou to revmatici. Pokud chcete snížit vaše bolesti a zvýšit teplotou na dotek příjemného materiálu z vlny v pase na kříže, vyzkoušejte přírodní BioBelt a jeho léčivou sílu s vlnou ve které jsou umístěny magnety s přírodní biomagnetické silou zvyšující podporu hojení a také prokrvení současně odstranit vaše nepříjemné bolesti a přitom vlněný pás BioBelt nemá vedlejší účinky.

BioBelt je lepší než podobné produkty, protože je vlněný pás a také biomagnetický pás a proto má mnoho prospěšných účinků pro zdraví a navíc působí proti více nemocem a podporuje hojení a prokrvení organismu pro muže a také pro ženy.


Koupit

Vaše oblíbené stránky:

Twitter Facebook Linked In