Sex Power – vzrušujíci pohlavní styk

Sexpower přírodní doplňek výživy na zlepšenie erekcie
Sex Power je stoprocentně přírodní produkt z rostlinných extraktů na zvýšení sexuální výkonnosti, které zaručí kvalitní sexuální výdrž, zlepšení erekce či odstranění předčasné ejakulace. Stačí Vám užívání 1 tableta s vodou a efekt užívání trvá 3 až 4 dny, přičemž narůstá chuť na sex, erekce je snadno dosaženo stimulací, penis je během erekce velmi tvrdý, v maximální velikosti, a pohlavní styk se prodlužuje o několik desítek minut. Rovněž se penis rychle obnovuje na další ejakulaci, takže můžete dosáhnout vícenásobné ejakulace. Orgasmus je díky zvýšení spermií silnější. Kromě toho tento produkt nemá žádné vedlejší účinky či kontraindikace.

Balení produktu Sex Power obsahuje silnou tabletu.

Doprava je diskrétní a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Při objednání 2 a více balení získáváte slevu na produkt.

Jaká je cena?

Sex Power – silná dlouhá erekce

Při větším veku pro muže sexuální výdrž klesá. Na tyto problémy byly navrženy tablety Sex Power. Základní ingredience nejen zvyšují sexuální touhu a počet spermií, ale i uvolňují a udržují krevní cévy, poskytuje silnější krevní tok v mozku i v celém těle. Tyto tablety jsou doporučené především mužům, kteří chtějí uvolnit všechen stres, touží po kvalitnějším sexu, jsou unavení ať už psychicky či fyzicky, proto chtějí pevnější a rychlejší erekce nebo chtějí jen překvapit své partnerky.

Sex Power – rychlé zlepšení erekce

Přírodní produkt Sex Power na rychlé zlepšení erekce a větší sexuální vzrušení se absorbuje velmi pomalu, a tedy zanechává příznivé a dlouhodobé efekty pro celý organismus. Nejde o medicínu, ale o doplněk výživy s přírodními ingrediencemi. Sex Power pomáhá lidem bojovat proti stresu a únavě nervového systému, čímž se buduje celková imunita. Ačkoliv u žen nezvyšuje libido, pomáhá zlepšit jejich fyzickou a duševní sílu.

Složení: Epimedium (škornice šípolistá), Tribulus terrestris, Panax ginseng, Rhodiola rosea, Lycium, Cinnamon cortex

Dávkování: 1 tableta za 3-4 dny před sexuální aktivitou, nejlépe zapít teplou vodou a mlékem.

Koupit

Vaše oblíbené stránky:

Twitter Facebook Linked In